Jak nakupovat

Vítejte na e-shopu modelové tvorby Echo. Zboží, které je skladem, Vám můžeme expedovat ihned. Velká část modelů je ale tvořena v jednom provedení, v jedné velikosti. Jinou velikost, popř. barvu, či jiný vzor si můžete objednat. 
 
V centru Brna máme butik, kde si můžete prohlédnout aktuální kolekci, vyzkoušet objednané modely z eshopu, které vám rádi předvedeme, upravíme na míru, nebo si můžete objednat model na zakázku. Domluvte si schůzku na tel: 605289783.
 
Zde alespoň přibližná tabulka velikostí. Rádi vám zodpovíme dotazy ke konkrétním modelům. Kontakt: Eva Sedláčková, eva@echomoda.cz
  
tabulka velikosti
 

 

Doprava

Zboží můžeme zaslat Českou poštou nebo PPL.

 

Platba

Bankovní převod - po obdržení vaší objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Jakmile od vás obdržíme platbu, zboží okamžitě expedujeme.

Dobírka - zboží uhradíte při převzetí balíku České pošty či PPL. Oba dopravci akceptují platbu jak v hotovosti tak kartou. Platba za dobírku je 50 Kč.

 

Cena poštovného je 79 Kč. Při nákupu nad 3000 Kč je poštovné zdarma

 

Zboží si můžete také osobně vybrat a vyzkoušet v našem butiku v centru Brna v bezprostřední blízkosti Moravského náměstí. Adresa: ECHÓ, Lidická 13, Brno. Přímo naproti budově Městského divadla Brno.

 

obchod2

 
 
 
 
Zpět do obchodu